Serbijos rinktinės treneris viešai peikė FIBA ir jos teisėjus

alt

Belgrade surengtoje spaudos konferencijoje apie Europos krepšinio čempionatą, Serbijos rinktinės treneris Aleksandras Džordževičius negailėjo kritikos FIBA bei teisėjams.

„Jie nenorėjo, kad mes žaistume dėl medalių. FIBA iš mūsų šalies rinktinės negavo nieko: nei pinigų, nei reklamos. Mūsų krepšinio federacija turi ribotus resursus, dviejų milijonų eurų biudžetą, su kuriuo tarptautiniame lygyje mes negalime padaryti nieko. Kai kurie dalykai prieš mus buvo akivaizdūs ir mes to nepaliksime. Mes žadame išsiųsti vaizdo medžiagą, kuri visa tai patvirtins" – apmaudo neslėpė A. Džordževičius.

„Serbijai ketverias rungtynes švilpė tas pats arbitras. Graikas Christodoboulas yra puikus teisėjas, bet visa tai man neaišku. Man neaišku kodėl Ispanijos teisėjas pusfinaliuose žaidė su mumis, kodėl jie atėmė galimybę krepšininkams kovoti dėl medalių. Kita vertus tai daro mūsų iššūkį dar kilnesnį. Net Tonis Parkeris priėjęs prie Milošo Teodosičiaus sakė: „Tu čia žaidi kiekvienais metais, tačiau negauni jokios pagarbos".altBasketZone.lt

 


Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama