Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Lietuvius vienu metimu pražudyti galėjęs M. Belinelli vis dar pyksta (Video)Vienas Italijos rinktinės lyderių Marco Belinelli vis dar negali atsigauti po Europos čempionato ketvirtfinalio rungtynėse su Lietuva patirto skaudaus smūgio – italai pralaimėjo lietuviams 85:95 po pratęsimo ir baigė kovą dėl medalių anksčiau nei norėjo bei planavo.

Baigiantis ketvirtam kėliniui rezultatas buvo lygus (79:79), o teisę į lemiamą ataką priklausė italams. Tačiau Allesandro Gentile su kamuoliu visai be reikalo nulindo į aikštės kampą, kur buvo užspaustas Jono Mačiulio ir Mindaugo Kuzminsko, ir vargais negalais atmetė kamuolį toli už tritaškio linijos stovėjusiam M. Belinelli, kurio šūvis, paleistas prieš pat nuaidint sirenai, net nelietė lanko, rašo DELFI.

Pasibaigus pirmenybėms, kuriose Italijos krepšininkai po pergalės 85:70 prieš čekus užėmė šeštą vietą ir užsitikrino teisę žaisti olimpiniame atrankos turnyre, M. Belinelli Milane pristatė savo autobiografinę knygą „PokerFace“.

„Vis dar esu supykęs. Iš tikrųjų tikėjau, kad galime laimėti auksą, nes turėjome tam visas galimybes. Žinoma, laimėti bilietą į olimpinę atranką – taip pat geras rezultatas, nors patekti į Rio ir nebus lengva. Olimpinės žaidynės – itin svarbus tikslas, kadangi šios patirties mano karjeroje dar trūksta“, – leidiniui „Gazzetta dello sport“ teigė 29-erių metų snaiperis.

„Sakramentas išalkęs pergalių. Komanda tarpsezonį puikiai pasirodė žaidėjų turguje, todėl esame tikri, kad galime nustebinti. Man atvesti šį klubą į atkrintamąsias bus dar vienas svarbus iššūkis. Su nekantrumu laukiu naujojo NBA sezono pradžios“, – pridūrė „Kings“ naujokas.

alt

DELFI.lt
Reklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama