Slovėnija sutriuškino ukrainiečius ir tapo pirmąja ketvirtfinalio dalyve

Slovėnijos rinktinė išlieka viena iš dviejų komandų 2017 Europos krepšinio čempionate dar nepatyrusi pralaimėjimo kartėlio. Igorio Kokoškovo auklėtiniai aštuntfinalyje 79:55 (26:17, 16:10, 26:16, 11:12) neturėjo jokio vargo su Ukrainos krepšininkais ir tapo pirmaisiais ketvirtfinalio dalyviais.

Jau nuo pat susitikimo pradžios situaciją aikštėje ėmė kontroliuoti akivaizdūs šios aštuntfinalio poros favoritai slovėnai. Persvara augo sulig kiekviena minute ir jau po pirmųjų dešimties minučių Slovėnija buvo priekyje 26:17. Iki ilgosios pertraukos Luka Dončičiaus ir Anthony Randolpho vediniems slovėnams pavyko dar labiau atitrūkti - 42:27.

Po pertraukos ukrainiečiai dar bandė kibti varžovams į atlapus, bet spurtą 9:2 surengę Slovėnijos krepšininkai pasiekė triuškinantį pranašumą 55:34. Šių rungtynių nugalėtojas nebekėlė jokių abejonių ir Slovėnija iškovojo pelnytą pergalę - 79:55.

Slovėnija: A. Randolphas (3/3 trit.) - 21, L. Dončičius (10 atk. kam., 6 rez. perd.) ir K. Prepeličius po 14, J. Blažičius ir G. Vidmaras po 8 taškus.

Ukraina: M. Pustozvonovas - 11, D. Lukašovas - 9, V. Bobrovas - 8 taškai.