D. Schroderis po netikėtos pergalės – apie Theisą ir galimybę žaisti su ispanais

alt

Po 84:81 netikėtai iškovotos pergalės Vokietijos rinktinės lyderis Dennisas Schroderis gyrė komandos draugus bei išskyrė puikų komandos pasirodymą antroje rungtynių pusėje.

„Tai buvo komandos nuopelnas. Visi žaidė puikiai, sužibėjo Danielis Theisas. Manau, antroje rungtynių pusėje pademonstravome puikią komandinę gynybą", – teigė Atlantos „Hawks" įžaidėjas.

Paklaustas apie prastai sužaistą pirmą rungtynių pusę, kurioje gynėjas prametė pirmus septynis metimus, vokietis negailėjo gerų žodžių varžovams.

„Jie puikiai pasidarbavo pirmoje pusėje. Dažnai mane užspausdavo ir vertė mane atsikratyti kamuoliu. Ilgosios pertraukos metu treneris skatino mane žaisti agresyviau, apeiti juos ir patekti į baudos aikštelę ir šis planas pasiteisino."

Žurnalistams užsiminus apie galimybę ketvirtfinalyje susidurti su Marco ir Pau Gasolių vedama Ispanijos rinktine, D. Schroderis išreikškė pagarbą aukštaūgiams.

„Jie tai daro metus iš metų. Žaidžia NBA, turi puikias karjeras ir yra legendos. Vis dėlto, mes čia atvykome kovoti rungtynes iš rungtynių, ataką iš atakos ir žiūrėsime, kiek galime nueiti šiame turnyre", – sakė jis.

Vokietijos rinktinė ketvirtfinalyje susidurs su Ispanijos ir Turkijos poros nugalėtojais.

alt

Alfa.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama