2 milijonų tautos triumfo išskirtiniai kadrai: emocijos, ašaros, šampanas, dainos autobuse, Dončičiaus siautulys ir Ambrazevičiaus juokelis (Video, Foto)Pirmą kartą į Europos krepšinio čempionatą patekę Slovėnijos krepšininkai po atkaklios kovos 93:85 (20:22, 36:25, 15:20, 22:18) įveikė Serbijos rinktinę.

Žibantys aukso medaliai, šypsenos, ašaros, apsikabinimai ir nerimas dėl komandos draugo – šios susimaišiusios emocijos yra istorinės. Po apdovanojimų į žiniasklaidai skirtą „mix zoną“ atėję Slovėnijos rinktinės žaidėjai jautėsi pakylėti.

„Tai tiesiog neįtikėtina. Mes esame Europos krepšinio čempionai – tai tiesiog neįtikėtina“, – po rungtynių emocijų nelaikė L. Dončičius.

Į spaudos konferenciją įbėgęs L. Dončičius iššovė šampaną ir bandė apšlakstyti trenerį ir komandos narius. Šypseną trumpai išspaudęs Slovėnijos rinktinės treneris Igoris Kokoskovas netrukus surimtėjo ir pripažino, kad šios rungtynės buvo itin emocingos.Po mačo emocijų neslėpė Luka Dončičius, Klemenas Prepeličius, Goranas Dragičius ir kiti, kurie trynė ašarotas akis negalėdami patikėti, kas įvyko. Tai buvo keistas momentas, kai verkė čempionai.

Po pergalingo mačo, Slovėnijos rinktinė neslėpė džiaugsmo ir mielai pozavo fotografams.

Pateikiame FIBA fotografų užfiksuotas ir pačių žaidėjų socialiniuose tinkluose „Instagram" bei „Facebook" pasidalintas fotografijas iš karto po finalinio švilpuko ir iš užkulisių, kuriuose užfiksuoti pergalės aidai.Taip pat žiūrėkite:

RUNGTYNIŲ NUOTRAUKOS

Europos čempionato apdovanojimų ceremonijos akimirkos


Kdor ne skače, ni Sloven'c #mojtim #EuroBasket2017

A post shared by Košarkarska zveza Slovenije (@kzs_si) onKomiko Pauliaus Ambrazevičiaus juokelis:

alt


BasketZone.lt
Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama