Namo sugrįžę Slovėnijos ir Serbijos rinktinių krepšininkai triukšmingai sutikti savų sirgalių (Video) (Foto)

alt

Naujieji Europos krepšinio čempionai slovėnai grįžo į gimtąją Slovėniją, kurioje buvo sutikti labai triukšmingai. Slovėnijos rinktinė padarė tai, ko dar nėra padarę per visą savo nepriklausomos valstybės istoriją - iškovojo pirmąjį Europos čempionato medalį ir ne bet kokį, o aukščiausios prabos - aukso.

Šių metų Europos čempionate nė karto nepralaimėję (9/9) Igorio Kokoskovo auklėtiniai įteikė geriausią dovaną karjerą nacionalinėje rinktinėje baigiančiam Goranui Dragičiui, jeigu krepšininkas tikrai apsispręs kabinti Slovėnijos rinktinės sportbačius ant vinies, tai - fantastiškas finišas. Dėl G. Dragičiaus karjeros pabaigos netyla kalbos, bet jos visos skirtingos. Vieni teigia, kad krepšininkas apsisprendęs palikti rinktinę, kiti, kad slovėnas liks tik tuo atveju, jeigu rinktinę ir toliau treniruos I. Kokoskovas.Nepamiršti ir sidabro medaliais pasidabinę Serbijos rinktinės krepšininkai. Ne ką mažesnė serbų minia vicečempionus pasitiko išskėstomis rankomis. Krepšininkai kartu su gausiai susirinkusiais serbais sugiedojo šalies himną ir po jo pasilinksmino.

Rinktinės krepšininkas Milanas Mačvanas neslėpė džiaugsmo dėl taip gausiai susirinkusių sirgalių ir pridūrė, kad žaisdami čempionate jautė visų jų energiją. Puolėjas neslėpė, kad norėtų kitą kartą į gimtinę sugrįžti ir būti sutiktas su aukso medaliu.

Serbijos rinktinė pakankamai dažnai iškopia į finalus, tačiau paskutinio žingsnio žengti taip ir nepavyksta. 2014-aisiais metais pasaulio čempionate, 2016-aisiais Rio de Žaneiro olimpiadoje ir šiais metais Europos čempionate iškovoti sidabro medaliai.alt

BasketZone.lt
Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama