Paieška


Apsilankyk!Reklama

Už slovėnų pergalę lažybose statę lietuviai susižėrė keturženkles sumasPo dramatiškos kovos Europos krepšinio čempionato auksas užkabintas nedidelės šalies ir iki šiol jokių titulių nepelniusiai Slovėnijos rinktinei. Palaikyti savo komandos paskutinę dieną į Turkiją atskrido tūkstančiai slovėnų sirgalių, slovėnus palaikė ir dauguma lietuvių. Lažybų punktuose statę už jų auksą, uždirbo dvigubai. Kai kurie susižėrė ir ketuženkles sumas.

Tūkstančiams sirgalių ošiant finalinis švilpukas skelbia istorinę pergalę - Slovėnijos rinktinė Europos krepšinio čempionate Turkijoje iškovojo auksą – pirmą medalį nuo šalies nepriklausomybės paskelbimo. Nė vieno pralaimėjimo nepatyrę ir iš kelio patraukę net favoritę Ispaniją slovėnai aršiame mūšyje taškas į tašką palaužė kaimynus serbus. Žūtbūtiniame mače slovėnus palaikė ir dauguma lietuvių sirgalių.

Palaikyti saviškių į Turkiją atskrido 15 slovėnų lėktuvų, kai kurie 30 valandų kratėsi autobusais. Lemiamos rungtynės sutelkė sirgalius ne tik prie televizorių, bet ir lažybų punktuose. Prieš čempionatą Slovėnijos galimybė laimėti buvo 1-a iš 26-ių ir prognozuotos tik 8-10 vietos, o finale Slovėnija ir Serbija jau vertintos apylygiai. Lietuvoje už slovėnus statė daugiau nei pusė lošėjų.

„Nuo čempionato pradžios slovėnų šansai buvo vertinami vidutiniškai. Bet kai vidury grupės varžybų pasimatė, kad jie žaidžia puikiai, jų šansai tik didėjo ir jie tapo favoritais. Lygiai taip pat ir finale, kadangi tai buvo komanda nepralaimėjusi nė vienų varžybų, tai jie buvo laikomi favoritais“, – teigia „Olybet“ lažybų tinklo vadovas Julius Kalvaitis.

„Slovėnijai davė koeficientą 1,85, už serbus 2 koeficientas. Mažesnis koeficientas reiškia didesnę galimybę laimėti“, – pasakoja „Top Sport“ atstovė Renata Bryžis.

Ties dviem besisukantis lažybų koeficientas reiškia, kad Europos krepšinio čempionato nugalėtoją atspėję sirgaliai uždirbo dvigubai. Tiesa, uždarbis priklausė nuo noro rizikuoti, todėl vieni skaičiavo kelis laimėtus eurus, kiti susižėrė keturženkles sumas.

Plačiau – reportaže, kurį rasite ČIA

altAlfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama