Paieška


Apsilankyk!Reklama

A. Bagatskis traukiasi iš Latvijos rinktinės trenerio pareigųPo ilgos pertraukos Latvijos rinktinę tarp aštuonių geriausių atvedęs krepšinio specialistas Ainaras Bagatskis palieka vyriausiojo trenerio postą. Nors Europos čempionatui pasibaigus strategas buvo susitaręs su valstybės krepšinio federacija tęsti darbą, tačiau dabar pakeitė nuomonę ir savo noru traukiasi iš rinktinės vyriausiojo trenerio pareigų.

„Dėkoju už galimybę pradėti darbą su šia komanda prieš aštuonerius metus. Kiekviename turnyre mes žengėme žingsnį į priekį, tačiau šis buvo sunkiausias.

Atsižvelgiant į visus privalumus ir trūkumus, nusprendžiau tęsti karjerą klubiniame krepšinyje. Federacijai paaiškinau, jog nebenoriu tęsti darbo rinktinėje. Atranka į pasaulio čempionatą vyks pagal naują sistemą, dėl kurios daugiau nebebus galima suderinti darbo rinktinėje ir klube", – dėstė latvis.

Jo treniruojama šalies nacionalinė komanda su superžvaigžde Kristapu Porzingiu priešakyje šiemet nužygiavo iki ketvirtfinalio, kuriame po permainingos kobos nusileido vėliau čempionate triumfavusiai Slovėnijai.

Šis rezultatas – geriausias nuo 1939 metų Europos čempionato Lietuvoje, kada lietuviams pralaimėję latviai pasidabino bronza.

Atsisakęs vietos rinktinėje, Bagatskis kol kas lieka be darbo. Praėjusių metų gruodį jis stojo prie Tel Avivo „Maccabi" komandos vairo, kurį paskui apleido gegužės viduryje. Vis dėlto, po sėkmingų Europos pirmenybių neabejojama, jog strategas gaus ne vieną darbo pasiūlymą.

alt

Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama