Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

J. Valančiūnas: aukosime viską, kad kitais metais parvežtume medalius (komentarai)Po triukšmingų ir vėlyvų sutiktuvių Lietuvos rinktinės krepšininkai pasidalijo mintimis apie pasibaigusį Pasaulio čempionatą ir ateities perspektyvas.

Jonas Valančiūnas žurnalistams teigė visų jėgų Ispanijoje nepraradęs. „Yra dar tų jėgų vis tiek, - šyptelėjo Jonas. - Nesu aš labai toks senas, kad reikėtų labai ilgai atsigavinėti.“

Čempionato organizatoriai ispanų lyderiui Pau Gasoliui davė paguodos prizą – fiasko patyrusių ispanų lyderis, o ne Lietuvos „centras“ pateko į simbolinį penketuką. Pats Jonas to nedramatizuoja.

„Tai yra komandinis sportas, mes žaidžiame kaip komanda. Aišku, malonu būtų būti išrinktam. Bet... kitais metas“, - sakė J. Valančiūnas.

Sirgalių sutikimu Jonas daugiau nei patenkintas. „Malonu žaisti tokioje šalyje, už tokią šalį“, - teigė jis.

Treneris Jonas Kazlauskas šiame čempionate J. Valančiūnui patikėjo pagrindinį smuiką. Už pasitikėjimą „centras“ treneriui dėkingas.

„Malonu buvo, kad treneris parodė pasitikėjimą. Ir leido daugiau žaisti ir svarbiais momentais. Galbūt „statydavo“ kažkiek ant manęs. Buvo tikrai malonu. Ir dabar lauksiu kitų metų“, - sakė „centras“.

Po metų vyksiančiame Europos čempionate Jonas žada atiduoti visas jėgas. „Aukosime viską, kad kitais metais parvežtume medalius“, - sakė J. Valančiūnas.

Po oficialiosios ceremonijos pabaigos krepšininkai dar ilgai Vilniaus Rotušėje dalijo autografus ir bendravo su sirgaliais. Daugiausiai laiko gerbėjams skyrė Donatas Motiejūnas, paskutinis pakilęs apsaugininkų saugomais laiptais. Jis žurnalistams teigė taip pat nelaukęs, kad „medinius“ medalius iškovojusi rinktinė bus sutikta taip šiltai.

„Nieko kaip ir nelaimėjom. Tikrai nustebom, nelaukėm“, - sakė D-Mo.

Patirtį Pasaulio čempionate puolėjas vadino neįkainojama. „Pasaulio čempionatas kas ketverius metus vyksta, taip pat – ir olimpiada. Dviejuose, trijuose gal sudalyvausi. Kaip jau pasiseks, kaip traumos. Tai yra neįkainojama patirtis mūsų visų atžvilgiu“, - teigė D. Motiejūnas.

alt

Šarūnas Černiauskas | DELFI.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama