Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

R. Seibutis: „Kai emocijos atslūgs, gal ir šypseną išspausime“Pirmadienio vakarą Lietuvos krepšinio rinktinė buvo grandioziškai sutikta Vilniaus Rotušės aikštėje po puikaus pasirodymo Pasaulio krepšinio čempionate. Krepšininkai negailėjo padėkos žodžių susirinkusiems žmonėms ir noriai dalijo autografus. Renaldas Seibutis atskleidė, kad šypsenas išspausti kol kas yra sunku.

Ar tikėjotės tokio sutikimo?

– Asmeniškai nežinojau ko tikėtis. Tikėjau, kad bent kas atvažiuos, bet kad taip šiltai sutiks nesitikėjau. Ketvirta vieta, kad ir kaip atrodytų neblogai, bet norėjosi geriau. Po kažkiek laiko, kai emocijos atslūgs, gal ir šypseną veide išspausime. Galvodami apie tai ką pasiekėme. Dabar yra tik labai didelis apmaudas. Gyvenimas tęsiasi.

Kokie buvo lūkesčiai ir kaip jie keitėsi?

– Sportas yra labai negailestingas. Vienas ar du atkovoti kamuoliai lemia tavo emocijas. Aišku, kai nukraujavome prieš čempionatą, važiavome tik su mintimis kaip geriau pasirodyti. Galiu tik viena pasakyti – atidavėme visas širdis. Yra kaip yra. Reikia džiaugtis, kad tokia maža vasltybė išlieka tarp geriausių.

altDovilė Šeduikytė | 15min.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama