Paieška


Apsilankyk!Reklama

JAV rinktinės lyderė prisipažino, kad yra homoseksuali (Video)Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse dalyvausiančios ir realiausia favorite į aukso medalius laikomos JAV krepšinio rinktinės superžvaigždė Elena Delle Donne prieš išvykdama į olimpiadą viešai deklaravo, kad yra homoseksualios lytinės orientacijos, rašo Krepšinis.lt.

26-erių metų 196 cm ūgio amerikietė, kuri 2015-aisiais buvo pripažinta pačia naudingiausia WNBA lygos krepšininke, apie savo homoseksualumą paskelbė duodama interviu „Vouge“ žurnalui.

Kaip pranešė pati amerikietė, ji jau turi sužadėtinę – Amandą Clifton, su kuria kartu dalijasi apartamentais Čikakagoje. E. Delle Donne rungtyniauja Čikagos „Sky“ komandoje.

A. Clifton, kaip ir E. Delle Donne, yra krepšininkė, tačiau žaidžia ne pačioje pajėgiausioje JAV krepšinio lygoje. Kiek anksčiau E. Delle Donne jau buvo viešai išreiškusi palaikymą kitoms homoseksualioms krepšininkėms, tačiau apie savo lytinę orientaciją nutylėdavo.

E. Delle Donne yra viena iš geriausių ir tarp gerbėjų populiariausių JAV rinktinės žaidėjų. Praėjusiame WNBA sezone ji žaidė tiesiog nesulaikomai – per rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 23,5 taško. Jau savo debiuto WNBA metais – 2013-aisiais – ji buvo išrinkta pačia geriausia lygos naujoke.

Amerikietė pasižymi savo dosnumu, noriai aukoja vaikų namams, ligoninėms. Labai daug simpatijų krepšininkė susilaukė dar prieš pradėdama studijas.

Kadangi jaunesnioji E. Delle Donne sesuo Lizzie yra autistė ir serga cerebriniu paralyžiumi, perspektyvi sportininkė dėl galimybės būti greta sesers atmetė galingo Konektikuto universiteto pasiūlymą. Kad galėtų bent 20 min. pakeliui automobilyje pabūti kartu su Lizzie, mokyklą baigusi Elena pasirinko krepšinio masteliais kuklų Delavaro universitetą.

Ant savo peties Elena yra išsitatuiravusi angelo tatuiruotę, kuri, anot jos pačios, reiškia: „Lizzie yra tarp angelo sparnų“.alt


Eurobasket.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama