Paieška


Apsilankyk!Reklama

D. Adomaitis: rinktinė gali patekti į žaidynių finalą (Video)Naujienų portalo Alfa.lt vaizdo konferencijoje apsilankė Klaipėdos „Neptūno“ treneris Dainius Adomaitis.

Sidnėjaus olimpinių žaidynių prizininkas pabrėžė jau pirmųjų Lietuvos rinktinės rungtynių Rio de Žaneire, kurios įvyks jau sekmadienio vakarą, svarbą. „Pirmas rungtynes su šeimininkais žaisti tvarkaraščio atžvilgiu visada yra labai blogai. Jeigu laimime prieš brazilus – viskas puiku, kovojame dėl pirmosios vietos. Jeigu pralaimime, šansai dėl jos kovoti niekur nedingsta, tačiau tada įsiveliame į įvairių skaičiavimų karuselę. Grupėje reikia užimti pirmąją vietą, tuomet tikrai galime nužygiuoti iki pat finalo“, – savo įžvalgomis apie olimpinį krepšinio turnyrą dalijosi strategas.

1999 m. Eurolygos čempionas taip pat teigė, kad rinktinės treneris Jonas Kazlauskas nuo 2013 m. atliko nuostabų darbą, o pasiekti rezultatai kalba už save. „Gal kai kam kartais atrodo, kad J. Kazlausko sprendimai nelogiški, bet jis mato kelis ėjimus į priekį. Visiems kritikams reikėtų liežuvius laikyti šiek tiek prikąstus. Treneris po pastarųjų trijų čempionatų galėtų pasidalyti savo garsiais pareiškimais, bet jis to nedaro ir ramiai sau išvyksta atostogauti. J. Kazlauskas nuo 2013 m. pasiekė įspūdingus rezultatus, tik čempionatus pabaigti pralaimėjimu kiek nemalonu, kurį laiką lieka tos nuosėdos“, – kalbėjo pašnekovas.

Išsamiame pokalbyje D. Adomaitis taip pat pasidalijo savo mintimis apie Klaipėdos „Neptūno“ laukiantį klubinį sezoną: „Ruoštis sezonui pradedame jau rugpjūčio 8-ąją. Aišku, ne visi žaidėjai dalyvaus pirmoje stovykloje, tačiau tai natūralu. Šis sezonas bus dar sunkesnis, tačiau man patinka iššūkiai. Nemėgstu garsių pareiškimų, mėgstu visko pasiekti tyliu darbu.“

Dar daugiau geriausio 2015 ir 2016 m. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) trenerio minčių – vaizdo konferencijoje.alt
Balys Šmigelskas, Tomas Zmitrevičius | Alfa.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama