Paieška


Apsilankyk!Reklama

T. Parkeris: turiu supermotyvaciją: noriu gražiai baigti pasirodymą rinktinėjeIlgametis Prancūzijos rinktinės lyderis Tony Parkeris Rio de Žaneiro olimpiadoje nori tinkamai užbaigti savo karjerą nacionalinėje komandoje.

San Antonijaus "Spurs" ekipos atakų organizatoriui neseniai gimė sūnus, tačiau tai jį tik trumpam titraukė nuo pasirengimo žaidynėms.

"Buvo sunku palikti savo mažylį. Tačiau turiu supermotyvaciją - noriu gražiai baigti pasirodymą Prancūzijos rinktinėje, - teigia 34-erių T.Parkeris. - Tai juk... penkiolika ar šešiolika mano gyvenimo metų, kiekvieną vasarą.

Buvau su komanda kvalifikaciniame turnyre, dabar mes Rio ir norime iškovoti medalius. Tai būtų puikus prizas, nors nepasakyčiau, kad medalis mums - žūtbūtinis dalykas. Bet kokiu atveju didžiuosiusi tuo, ką sugebėjome nuveikti per tuos metus. Svajojome pirmą kartą istorijoje laimėti Europos čempionatą ir 2013 metais tai padarėme. Pradėjome nuo dugno ir išvedėme rinktinę į aukščiausią lygį.

Pralaimėjimai draugiškose rungtynėse? Taip, tai šiek tiek neramina. Tačiau tai tėra draugiškos rungtynės. Svarbiausia būti optimalios formos, kai pasieksime ketvirtfinalį. Tai - svarbiausias mačas.

Prieš ketverius metus Londone puikiai pasirodėme grupės etape, o vėliau pralaimėjome Ispanijai ketvirtfinalyje. Pralaimėdamas šioje stadijoje prarandi viską, o pergalės atveju turi galimybę iškovoti medalį".

alt
Eurobasket.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama