Australai neturėjo vargo su kinais, žalgirietis B.Motumas buvo rezultatyvus

Po pralaimėjimo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinei Australijos komanda (3/1) grįžo į pergalių kelią Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse. A grupėje australai 93:68 (17:14, 27:20, 21:16, 28:18) įtikinamai nugalėjo be pergalių liekančią Kinijos rinktinę (0/4), kuri po šios nesėkmės jau nebeturi net teorinių vilčių žengti į ketvirtfinalį.

Kinai šiose rungtynėse priešinosi tik kiek daugiau nei kėlinį. Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmę australai ėmė tolti nuo varžovų (44:34), o antroje dalyje pradėjo triuškinti azijiečius. Intrigos jau nebebuvo ir Australija šventė užtikrintą pergalę - 93:68.

Kauno "Žalgirio" puolėjas B.Motumas per 16 minučių pelnė 15 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 3/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

Australija: C.Bairstow (9 atk. kam.) - 17, B.Motumas (6/8 dvit.) - 15, A.Baynesas, R.Broekhoffas ir D.Andersenas po 12 taškų.

Kinija: J.Yi (9 atk. kam.) - 20, A.Guo - 11, Y.Zou - 8 taškai.