Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Meilės trikampis: nėščią moterį palikęs T. Thompsoną viliojamas K. Kardashian sesers (Gauna erotines nuotraukas) (FOTO)Realybės šou žvaigždės Khloe Kardashian (32 m.) ir jo mylimojo Klivlando „Cavaliers“ komandos puolėjo Tristano Thompsono (25 m.) draugystė ėmė braškėti.

„RadarOnline.com“ praneša, kad K. Kardashian sesuo Kylie Jenner bando nuvilioti krepšininką. Ji jam nuolat siunčia erotines nuotraukas bei nesustoja flirtavusi.

„Thompsonas ir Khloe yra puiki pora, tačiau jis jai per daug geras. Jis trykšta seksualumu“, - kiek anksčiau JAV spaudai kalbėjo K. Jenner.

„Ji nesustoja flirtavusi su Thompsonui, kuris nuolat gauna iš jos erotinių nuotraukų. Maža to, atletas draugams prasitarė, kad Kylie yra žymiai seksualesnė nei Khloe“, - praneša „RadarOnline.com“ šaltiniai.

T. Thompsonas dar prieš draugystė su K. Kardashian tapo tėčiu. Jis paliko nėščią Jordan Craig, kuri jam pagimdė sūnų.

25-erių NBA žvaigždės ir 32 metų realybės šou žvaigždės santykiai į viešumą išlindo praėjusių metų rugsėjį. Tačiau dar sausio mėnesį K. Kardashian apie T. Thompsoną sakė: "Mano vaikinas - labai mielas, taip, man patinka aukšti vyrai. Man patinka sportininkai. Tokie, kurie turi panašius pomėgius, mėgsta treniruotis".

Anksčiau K. Kardashian buvo ištekėjusi už kitos NBA žvaigždės - Lamaro Odomo. Tačiau vėliau išsiskyrė, kai paaiškėjo, jog šis mėgsta kitų moterų draugiją bei turi rimtų problemų su kvaišalais.Khloe Kardashian ir Tristanas ThompsonasKyllie Jenner

alt


BasketZone.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama