Reklaminis skydelis

Įmanoma ir taip: keisčiausia baudų metimo technika krepšinio istorijoje (VIDEO)Amerikietis Larry Richardas Europos krepšinio aikštelėse rungtyniavo paskutiniaisiais XX a. dešimtmečiais ir pasižymėjo kaip puikus kovotojas dėl atšokusių kamuolių, tačiau tų laikų krepšinio gerbėjams labiausiai įsiminė netradicinė puolėjo baudų metimo technika.

Tvirtai sudėtas L. Richardas aštuonis sezonus praleido pajėgiausioje Turkijos krepšinio lygoje – „Eczacibasi“, Stambulo „Fenerbahce“ ir Stambulo „Efes Pilsen“ komandose. Aludarių remiamas klubas buvo paskutinė amerikiečio stotelė Europoje, kur žaisdamas 1993-1994 m. sezone puolėjas tapo trečiu daugiausiai kamuolių Eurolygos turnyre atkovojančiu žaidėju.

Visgi labiausiai amerikietis įsiminė kiek kitu aspektu – savo baudų metimo technika. Savo profesionalo karjeros pradžioje L. Richardas patyrė sunkią dešiniojo peties traumą, palikusią padarinių visam gyvenimui.

Dėl šios priežasties puolėjas baudas mesdavo itin keistai – lyg rutulį stumiantis lengvaatletis. Kamuolį jis priglausdavo prie peties ir galvos, davo dešinę ranką prilaikydavo kairiąja ir tik tuomet atlikdavo labai keistą ir niekur nematytą metimą.

Pažymėtina, kad baudas Eurolygos taurėje L. Richardas mesdavo 60 proc. taiklumu – netgi sėkmingiau, nei dalis tradiciškai tai darančių aukštaūgių.Štai kaip baudas mesdavo L. Richardas:

alt

DELIFI.lt ir Krepsinis.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama