Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Naujausioje laidoje iš V. Šeškaus treniruočių išsišaipę Ballai pirmadienio rytą paliko Lietuvą (LaMelo rungtyniaus Lenkijoje?) (VIDEO)DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Nuo 2018-ųjų pradžios Lietuvoje rezidavusi amerikiečių Balų šeima paliko mūsų šalį ir apskritai Europą. Ankstų pirmadienio rytą Ballai su visa savo filmavimo grupe pastebėti Vilniaus oro uoste – realybės šou kūrimo procesas Prienuose ir Birštone yra baigtas.Tiesa, apie užsitęsusią viešnagę Lietuvoje Ballai savo gerbėjams dar kurį laiką pasakos savo realybės šou „Ball In The Family“ serijose.

Naujausios šou dalies pasirodymas sutapo su Ballų išvykimu į JAV – žiūrovų teismui internete serija buvo pateikta pateikta ankstų pirmadienio rytą Lietuvos laiku.

Naujausias epizodas pasakoja apie LaVaro ir „Vytautui“ atstovavusių jo sūnų vizitą Ispanijoje, sukėlusį Virginijaus Šeškaus nepasitenkinimą.

Atvykę į Barseloną Ballai apsilankė sporto salėje, kur tėtušis užtikrintai pareiškė, jog jo atžalos Prienuose „prisirinko blogų tendencijų bei įpročių“ – visa tai panaikinti amerikietis nusprendžia liepdamas LaMelo pataikyti šešis metimus per pusę minutės.

LaVaras atskleidžia, kad jo sūnūs po V. Šeškaus treniruočių ne tik nepatobulėjo, bet ir regresavo.Tuo metu Los Andžele mama Tina tęsia reabilitaciją po infarkto ir pirmą kartą po incidento vaikštinėja be vaikštynės. Barselonoje laukdamas šonkauliukų porcijos LaVaras džiaugiasi, kad „jo mergaitė grįžta“.

Vėliau LaVaras pareiškė, garantuojantis, kad grįžę į Lietuvą jo sūnus žais nepalyginamai geriau.

Visgi, kaip atskleidė tolimesnė istorija, taip nenutiko. Įtampa tarp V. Šeškaus ir L. Ballo vis labiau augo, LaMelo žaidė vis mažiau arba visai nežaidė, kol viskas baigėsi konfliktu ir amerikiečių išvykimu namo.

Taip pat LaVaras Ballas užsiminė, jog kita stotelė gali būti Gdynės „Asseco“ komanda.

Mums reikia judėti pirmyn. Kitas ėjimas gali būti čia“, – apie Gdynę kalbėjo LaVaras, kuris kovo viduryje buvo nuvykęs kaip kviestinis svečias į Gdynės komandos rungtynes.

Ballų tėtis Lenkijoje apsilankė kartu su Tomu Pačėsu, kuris anksčiau šioje komandoje dirbo žaidėju ir treneriu. Tuomet jie abu stebėjo rungtynes.Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt


DELFI.lt ir Krepsinis.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama