Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Išgirsk komentatoriaus V. Čeponio „perliukus“: nuo „Šūdas“, „Po perkūnais“, „Po velnių“, „Lietuva, „Žalgiris“, Grybauskaitė“ iki gyvulių pavadinto K. Hineso (VIDEO)Praėjusį savaitgalį praūžė Eurolygos finalinis ketvertas, kuriame trečiąją vietą užėmė Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Šio turnyro kovas komentavo visiems gerai žinomas komentatorius Vaidas Čeponis, kuris garsėja savo tradiciniu „ohoho“.Šįkart jis viso finalo ketverto metu buvo gan emocingas ir nuolat į eterį paleisdavo lietuvišką keiksmažodį ar skambų išsireiškimą.

Pusfinalio dvikovoje, kuriame susikovė „Žalgiris“ ir Stambulo „Fenerbahce“ komandos, V. Čeponis du kartus susikeikė: „Po velnių“ ir „Po perkūnais“.

Dar emocingiau V. Čeponis komentavo mažojo finalo rungtynes tarp Maskvos CSKA ir „Žalgirio“. Čia netrūko jo „Lietuva, „Žalgiris“, Grybauskaitė“ šūkio, bet ir iš pykčio priešininkų vidurio puolėją Kyle'ą Hinesą pavadinęs „gyvulių“. Mačo pabaigoje V. Čeponis tarstelėjo, kad tuoj jį ištiks infarktas, o po netaiklių Brandono Davieso baudos metimų vėl susikeikė - „Šūdas“.

Kviečiame pažiūrėti komiškiausius Vaido Čeponio komentavimo „perlus“. Verta paminėti, kad šis vaizdo įrašas intenete plinta lyg virusas!altBasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama