Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

NBA žvaigždės ir internautai negailestingai plaka J. R. Smithą ir lieja pašaipas per kraštus (Geriausi memai) (VIDEO) (FOTO)Neįtikėtiną pasirodymą surengusio LeBrono Jameso vedami Klivlando „Cavaliers" turėjo auksinę progą pirmosiose serijos rungtynėse nugalėti akivaizdžiais poros favoritais laikomus „Golden State Warriors" krepšininkus, tačiau NBA karaliui teko aikštę palikti nuleidus galvą, o grubi patyrusio komandos draugo klaida dar labiau užpylė druskos ant žaizdos.Pamanęs, kad jo komanda pirmauja, J. R. Smithas ne tik neišnaudojo turėtos minutės pertraukėlės, bet ir nustojo rengti puolimą, o susivokęs likus sekundei nebespėjo atlikti perdavimo.

„Aš maniau, kad mes pirmaujame“, – tokius žodžius J. R. Smithas po šio epizodo sakė LeBronui.

Žinoma, žiaurieji internautai to negalėjo praleisti pro akis ir ši frazė tapo kultiniu penktadienio memu.

„Tu niekada nepralaimėsi, jei galvosi, jog esi priekyje“, – tokios ir panašios frazės sklando internete prie grotažymės su J. R. Smitho pavarde.

Internautai negailestingai pliekia patyrusio NBA krepšininko veiksmą, o sirgaliai, kurie nemėgsta LeBrono Jameso ir „Cavs“ ekipos, tiesiog mėgaujasi ir leidžia pasireikšti savo fantazijai.

Negana to, pasišaipyti progos nepraleido ir NBA žvaigždė. Pavyzdžiui, Filadelfijos klubo aukštaūgis J. Embiidas mano, kad J. R. Smithas tikrai pasistengė tapti šio sezono juokingiausiu Sh. O’Neilo kvailiausių epizodų rinkinio nugalėtoju.alt

Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama