Reklaminis skydelis

Ballų serialas grįžta: LiAngelo širdies draugės vizitas ir „Vytauto“ žaidėjų pokštas LaMelo (VIDEO)DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Trečiasis garsiosios Ballų šeimynėlės sezonas „Ball In The Family“ startavo vaizdais iš apsnigtų Prienų. Daugiausiai dėmesio čia skirta į Lietuvą atvykusiai LiAngelo draugei Izzy, „Vytauto“ rungtynėms LKL, „nežaidžiančiam“ ir komandos draugų pokšto sulaukusiam LaMelo bei tėtušiui LaVarui, ir vėl nepatenkintam dėl abiejų atžalų menko vaidmens krepšinio aikštėje.Jaunėlis LaMelo tapo vangus ir prarado motyvaciją, o jo tėvas pyksta: „Melo niekada tiek nesėdėjo ant atsarginių suolo“.

16-metis sulaukė ir „Vytauto“ žaidėjų pokšto – rūbinė buvo apklijuota nuotraukomis, kur Melo yra gretinamas su kultiniu kino personažu Boratu. Tokia išdaiga amerikiečio nesužavėjo. Paprašytas pasakyti, ar jam patinka komandos draugai, jis tiesiog atsisakė kalbėti. Jo vyresniam broliui šis pokštas pasirodė kvailas.

LKL rungtynėse su „Lietkabeliu“ LiAngelo lydėjo nesėkmė. LaVaras pyko, kad jo sūnus per 7 minutes net neprisilietė prie kamuolio – komandos draugai nedavė perdavimo. Kai jau dvikovos baigtis buvo aiški, į aikštę treneris Virginijus Šeškus leido LaMelo. Tai bent kažkiek paguodė Ballų šeimos galvą.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt


DELFI.lt ir Krepsinis.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama