Reklaminis skydelis

Masinėse krepšininkų muštynėse Filipinuose – skraidančios kėdės, NBA žaidėjai ir į konfliktą įsitraukę sirgaliai (VIDEO)Atrankos į pasaulio krepšinio čempionatą rungtynės Filipinuose šiandien baigėsi itin nemaloniais epizodais.Susitikimo tarp vietos krepšininkų ir australų trečiajam kėliniui einant į pabaigą, aikštėje kilo tikras sąmyšis, o beveik visi rinktinių žaidėjai į darbą paleido kumščius.

Viskas prasidėjo tada, kai dėl pražangos prieš komandos draugą nepatenkintas australas Danielis Kickertas nugriovė filipiniečių krepšininką Rogerį Ray‘ų Pagoy‘ų, o šio stojo ginti ir kiti šeimininkų atstovai.

Galiausiai vos per kelias akimirkas incidentas peraugo į masines muštynes, kuriose dalyvavo didžioji dalis abiejų komandų krepšininkų, tarp jų – ir NBA rungtyniaujantis australas Thonas Makeris bei natūralizuotas Filipinų komandos amerikietis Andray Blatche‘as, praeityje taip pat vilkėjęs kelių NBA klubų aprangas.

Į sunkiai kontroliuojamas muštynes buvo įtraukti ne tik žaidėjai ar kiti komandų atstovai, bet ir kai kurie žiūrovai – į tribūnas nuskubėję krepšininkai ėmė svaidytis net kėdėmis.Rungtynės buvo ilgam sustabdytos iki trečiojo kėlinio pabaigos likus 4 minutėms. Australai jose užtikrintai pirmavo – 79:48. Tiesa, po konflikto praėjus daugiau nei valandai susitikimas netikėtai visgi buvo pratęstas ir yra žaidžiamas iki šiol.

altAlfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama