Reklaminis skydelis

Kadaise per automobilį dėjusiam M. Miličiui nepavyko įveikti vaikiškos mašinėlės iššūkio (VIDEO)DELFI.lt ir Krepsinis.lt

Slovėnijoje vykusiose draugiškose krepšinio rungtynėse, skirtose Boštjano Nachbaro ir Sani Bečirovičiaus pabaigtoms karjeroms pagerbti, dalyvavo daugybė buvusių krepšinio žvaigždžių, tarp kurių buvo ir Šarūnas Jasikevičius.

Renginyje dalyvavo ir buvusi Slovėnijos krepšinio žvaigždė, savo laiku NBA lygoje ir elitinėse Eurolygos komandose rungtyniavęs Marko Miličius.

Įspūdingu šuoliu karjeros metais pasižymėjęs 199 cm ūgio slovėnas kadaise išgarsėjo savo pasirodymu šalies lygos dėjimų konkurse, kai kamuolį į krepšį įdėjo peršokęs per arenoje pastatytą automobilį.

Ketvirtadienio renginio metu 41-erių vyras juokais buvo paprašytas pakartoti savo dėjimą, tačiau prieš jį buvo pastatytas ne tikras automobilis, o vaikiškas mašinos modelis.

Iššūkį slovėnas priėmė, tačiau jį įveikti pabandė kitu būdu – ne šokdamas per mašiną, o atsispirdamas nuo jos.

Rezultatas prajuokino tiek patį žaidėją, tiek visą areną, o Željko Obradovičius M. Miličių iš aikštės išlydėjo kvatodamasis ir plodamas jam per petį.Visą straipsnį skaitykite čia

alt
DELFI.lt ir Krepsinis.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama