Reklaminis skydelis

Ar žinojote, kiek LeBronas išleidžia kūno priežiūrai? Kiti tiek neuždirba per visą gyvenimą!Nepaisydamas 33-ejų metų amžiaus LeBronas Jamesas praėjusį sezoną žaidė vieną geriausių savo sezonų karjeroje.

Buvęs Klivlando „Cavaliers“ ekipos lyderis praėjusį sezoną vidutiniškai įmesdavo po 27,5 taško, atkovodavo po 8,6 kamuolio, atlikdavo po 9,1 rezultatyvaus perdavimo, blokuodavo po 1,3 kamuolio ir perimdavo po 1,5 kamuolio.

Įspūdingą krepšinį demonstruojantis Karalius tokių galingų skaičių veikiausiai nefiksuotų, jei neskirtų tiek daug dėmesio sau.

Krepšininko verslo partneris atskleidė, kad L. Jamesas per metus išleidžia apie 1,5 milijono JAV dolerių savo kūno priežiūrai: treniruotėms, atsistatymo procedūroms ir dietoms.Los Andželo „Lakers“ žvaigždė naudoja tris skirtingus pažangiausius atsistatymo prietaisus, tarp kurių yra ir speciali kapsulė, kurioje krepšininkas būna uždaromas tam tikrai laikui.

Jis taip pat turi asmeninius trenerius, virėjus. Žaidėjas laikosi griežtos dietos ir maitinimosi įpročių, o visos šios pastangos nenueina veltui.


TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama