Reklaminis skydelis

Lyg du vandens lašai į garsųjį futbolininką panašus Eurolygos žaidėjas: aš – ne Zlatanas (FOTO, VIDEO)28-erių Miuncheno „Bayern“ ekipos krepšininkas Nihadas Djedovičius šio sezono pradžioje pasižymi stabiliu žaidimu bei su 11,4 taško vidurkiu yra vienas iš į atkrintamąsias besitaikančios Vokietijos ekipos lyderių.Vis dėlto krepšinio sirgaliai į bosnį dėmesį atkreipia ne tik dėl solidaus jo žaidimo, bet ir stebėtino panašumo į kitą garsų sportininką – futbolo žvaigždę Zlataną Ibrahimovičių.

Lyg du vandens lašai panašūs sportininkai pasižymi ne tik beveik identiškais veido bruožais, bet ir vienodai surištais plaukais, barzda bei netgi panašiu ūgiu – krepšininkas išstypo iki 199 cm, o Zlatano ūgis yra 195 cm.

Negana to, abu sportininkai yra kilę iš tos pačios šalies – N. Djedovičius yra bosnis ir atstovauja savo gimtinės nacionalinei rinktinei, o Z. Ibrahimovičius ilgus metus žaidė Švedijos nacionalinėje komandoje, tačiau pagal savo šaknis yra kilęs iš bosnio ir albanės šeimos.

Neįtikėtinai į Los Andželo „Galaxy“ žaidžiantį puolėją panašus N. Djedovičius kalbėdamas su Eurolygos svetaine atskleidė, jog toks sutapimas leidžia jam įsijausti ir į futbolo žvaigždės kailį.

„Vasarą tris dienas praleidau Paryžiuje, o ten bent kas antras žmogus kreipėsi į mane su prašymu nusifotografuoti. Tai – neįtikėtina“, – apie patirtį mieste, kurio „Saint-Germain“ klubui kelerius metus atstovavo Z. Ibrahimovičius, sakė „Bayern“ žaidėjas.Krepšininkas atskleidė, kad po to, kai užsiaugino plaukus, susilaukia dėmesio net ir socialiniuose tinkluose.

„Nuo tada, kai turiu ilgus plaukus, mane nuolat kažkas pažymi instagrame arba tviteryje“, – sakė N. Djedovičius.

Trumpą vaizdo įrašą apie bosnio panašumą į Zlataną parengusi Eurolyga jį iliustravo ir fikcine knyga su aiškiu pavadinimu: „aš – ne Zlatanas“.


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis