Reklaminis skydelis

Įsimintiniausi ir gražiausi R. Javtoko karjeros rinktinėje epizodai bei pasiekimai (VIDEO)Lietuvos rinktinės kapitonas Robertas Javtokas po pralaimėtų Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių ketvirtfinalio mačo australams pranešė, jog baigia karjerą nacionalinėje komandoje.Pristatome vidurio puolėjo įdomiausius faktus ir pasiekimus rinktinėje:

38 metų 211 cm ūgio aukštaūgis 2001 metais debiutavo rinktinėje ir iki šiol be krepšinio praleido vos tris vasaras: 2012-ais, čempioniškais 2003-iais, kuomet sveiko po kraupios motociklo avarijos, ir 2014 metais, kai po nugaros ir delno operacijų nusprendė visą laiką skirti reabilitacijai.

Verta paminėti, jog „Robis“ ne kartą rinktinei padėjo, nors iš tikrųjų net negalėjo žaisti – skausmus atlaikyti padėdavo tik vaistai.

Jonas Kazlauskas šį kovotoją įtraukti į galutinį komandos dvyliktuką nusprendė ir šiemet, tačiau Rio žaidynėse krepšininkas beveik nerungtyniavo. Ant parketo 211 cm ūgio šiaulietis žengė vos dvejose rungtynėse, kurios iš viso žaidė 14 minučių, nė karto nemetė į krepšį, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 blokus ir 5 pražangas bei porą sykių suklydo.Per savo tarptautinę karjerą R. Javtokas dalyvavo 7-iuose Europos čempionatuose, 2-ose planetos pirmenybėse ir 3-ose olimpinėse žaidynėse. Jis savo kraityje turi du Europos čempionatų sidabro ir vieną bronzos medalį bei pasaulio pirmenybių bronzinį apdovanojimą.

R. Javtoko žaidimo epizodai 2004 metų Atėnų olimpiadoje:Javtokas prieš 2010 metų Pasaulio čempionatą:Du R. Javtoko blokai:

R. Javtoko „alley oop“:Roberto trauma:„Robinio“ dėjimai:

Neįtikėtinas Javtoko metimas:

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis