Reklaminis skydelis

Lietuvoje rungtyniavęs amerikietis į nokdauną pasiuntė varžovą (VIDEO)2015-aisiais metais Utenos „Juventus“ ekipoje profesionalią karjerą pradėjęs Chavaughnas Lewisas įsivėlė į įncidentą kaimyninių šalių krepšinio čempionate.Šiuo metu Talino „Kalev“ komandai atstovaujantis amerikietis bendrame Latvijos/Estijos krepšinio čempionate smogė varžovui į veidą, o nuo didesnio incidento ir masinių muštynių situaciją išgelbėjo tik kiti ekipos nariai ir mačo arbitrai.

Po smūgio „Jūrmalos“ gynėjui U. Pinetai, amerikietis buvo pasirengęs santykius kumščiais paaiškinti ir su kitu Latvijos klubo žaidėju.

Incidentas aikštėje kilo dar pačioje mačo pradžioje – sužaidus vos 2 minutes, kai „Jūrmalos“ gynėjas priėmęs kamuolį vos neužkabino alkūne Chavaughno Lewiso, o toks varžovo elgesys akivaizdžiai suerzino amerikietį, šis nieko nelaukęs tiesiu smūgių smogė U. Pinetai ir šį parbloškė ant žemės.

Už šį nesportinį ir chuliganišką elgesį Chavaughnas Lewisas buvo išvarytas iš aikštės, vėliau jam skirta 3 mačų diskvalifikacija ir skirta 500 eurų bauda.

Tiesa, „Jūrmalos“ atstovams tokia nuobauda pasirodė gerokai per menka, esą toks elgesys aikštelėje negali būti baudžiamas taip švelniai.

Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis