Reklaminis skydelis

Kaip geriausiais laikais: 42-ejų Šaras pademonstravo stulbinantį taiklumą (VIDEO)Ketvirtadienio vakarą Kauno „Žalgiris” stos į tiesioginių konkurentų dvikovą, kai Eurolygos išvykos rungtynėse sieks atsirevanšuoti Maskvos srities „Chimki” krepšininkams. Prieš susitikimą žalgiriečiai svečių arenoje surengė dvi treniruotes, o po vienos iš jų savo įspūdingą taiklumą „pasitikrino” ir pats Šarūnas Jasikevičius.Triskart Eurolygos čempionas krepšinio aikštelėje vis dar jaučiasi puikiai. Š. Jasikevičius atliko kelių minučių metimų seriją, o tikslo nepasiekė vos keli Šaro bandymai.

42-ejų krepšinio specialistas buvo laikomas vienu geriausių krepšininkų, o dabar lietuvis aktyviai vadinamas ir geriausiu Europos krepšinio treneriu.

„Žalgiriui” ketvirtadienį pergalė yra būtina. Turnyras jau pasiekė antrą trečdalį, rungtynių komandoms liko po 10, o kauniečiai šiuo metu su 8 pergalėmis rikiuojasi 11-oje vietoje.

Pamaskvio klubui prieš kelias savaites pradėjo vadovauti lietuvis Rimas Kurtinaitis.

Žalgiriečio Mariaus Grigonio teigimu, R. Kurtinaitis į „Chimki” žaidimą neabejotinai įnėšė daugiau greičio, todėl rungtynės lengvos tikrai nebus.TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis