Reklaminis skydelis

Plinta it virusas: šmaikšti parodija apie lažybų skandale įklimpusį lietuvį užkariauja internetą (VIDEO)Pirmadienį Lietuvos žiniasklaidoje garsiai nuskambėjo lažybų skandalas krepšinyje. Tai neabejotinai šią savaitę tapo bene aktualiausia sporto tema mūsų šalyje.Panevėžio „Lietkabelis“ nušalino, o vėliau ir atleido įžaidėją Vaidą Kariniauską, kadangi iš lažybų bendrovių gavo pagrįstų pranešimų apie 25 metų 197 cm ūgio krepšininkui palankius statymus.

Lošimų bendrovės informavo sulaukusi „įtartinų statymų" didelėmis sumomis už asmeninius V. Kariniausko rezultatus FIBA Čempionų lygos rungtynėse su Dižono JDA klubu. V. Kariniauskas, iki tol rinkdavęs vidutiniškai po 10,4 taško, pelnė tik du taškus.

Tą dieną lažybų kontoros užfiksavo ne vieną maksimalų (iki 200 eurų) statymą.Krepšininko lažybų skandalas įkvėpė „Gidranity“ pseudonimu žinomą asmenį sukurti šmaikštų vaizdo klipą.

Čia galite išvysti vienos iš lažybų kontoros reklamos vaizdus, tačiau šįkart pagrindinis vaidmuo atiteko V. Kariniauskui.

Šį autoriaus kūrinį per vieną dieną jau spėjo peržiūrėti tūkstančiai žmonių, kurie savo ruožtu nevengė pateikti juokingų komentarų šia tema.
BasketZone.lt ir TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis