Paieška


Apsilankyk!Reklama

Jautri akimirka: CSKA treneris po triumfo puolė į ašaras (VIDEO) (A. Vatutino komentaras)Po trejų metų pertraukos Maskvos CSKA į Eurolygos viršūnę sugrąžinęs Dimitris Itoudis nukėlė kepurę prieš savo žaidėjus.Specialistui iš Graikijos tai tapo antruoju Eurolygos titulu vadovaujant komandai kaip vyriausiajam treneriui – prieš tai jis su CSKA stipriausiu Senajame žemyne tapo 2016 m.

Iš karto po mačo užfiksuota emocinga akimirka. CSKA strategas ir klubo prezidentas Andrejus Vatutinas paskendo pergalės ašarose.

„Dėl tavęs aš galiu didžiuotis, kaip tu man ir prižadėjai“, – kalbėjo A. Vatutinas.

„Ačiū tau labai“, – kartojo D. Itoudis.

„Pirmiausia dėkoju savo vaikinams, kurie įrodė, kad gali būti labai vieningi kai to iš tiesų reikia. Jie buvo pasišventę, aukojo laisvalaikį, dirbo papildomas valandas ir galiausiai tai mums atnešė šį trofėjų.

Manau, jog pradžiuginom milijonus Rusijos ir Europos krepšinio sirgalių. Ačiū visiems, kurie manimi ir mumis tikėjo bei pasitikėjo“, - po mačo kalbėjo D. Itoudis.

Tuo metu klubo prezidentas A. Vatutinas džiaugėsi negavęs infarkto.

„Labai sunku rinkti žodžius. Man vienas draugas po rungtynių sakė, kad esu dukart šaunuolis. Pirma – kad laimėjau, o antra – kad per rungtynes negavau infarkto.

100% nusipelnėme šio titulo. Tai puikiai iliustravo mūsų žaidimas reguliariame sezone, atkrintamosiose ir finalo ketverte. Didžiuojuosi CSKA, didžiuojuosi, kad dirbu čia. Tai didi diena mano gyvenime. Dabar eisime švęsti, o vėliau ruoštis VTB kovoms“,- sakė A. Vatutinas.
BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama