Reklaminis skydelis

„Real“ nusitaikė į 13-os metū 218 cm ūgio milžiną, kuris deda į krepšį nepašokęs (VIDEO)Krepšinio skautus visada žavėjo išskirtinių fizinių duomenų žaidėjai. Prie tokių tikrai galima priskirti ir 13 metų 218 cm ūgio kanadietį Olivier Rioux.Itin anksti išstypęs jaunuolis tik vasarį atšventė tryliktąjį gimtadienį, tačiau branda yra gerokai pralenkęs savo amžių.

Kanadietis tarp bendraamžių didelės konkurencijos nesulaukia ir atrodo tarsi vyras tarp vaikų.

„Marca.com“ skelbia, kad jaunuolis prisijungė prie Mdrido „Real“ jaunimo ekipos ir išbandys savo jėgas trylikamečių turnyre.

Šiame turnyre bus įvertinta galimybė su krepšininku sudaryti kontraktą ir jį priskirti prie Madrido klubo jaunimo komandų.

Pagrindinėje „Real“ komandoje yra vos vienas aukštesnis žaidėjas už šį jaunuolį – tai 221 cm ūgio milžinas Walteris Tavaresas.Tiesa, jo amžiaus vaikinai dar žaidžia su mažesnio dydžio kamuoliu ir meta į žemesnį krepšį, o tai tik suteikia O.Rioux papildomų pranašumų.

Be to, ekspertai pabrėžia, kad norint iš tikrųjų atskleisti kanadiečio įgūdžius jam reikėtų suteikti pajėgesnės konkurencijos.

Vis dėlto aukštaūgis neprimena kitų per anksti užaugusių savo kolegų – jis atrodo gana plastiškas, neblogai valdo kamuolį ir gali atakuoti iš vidutinio nuotolio.


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama