Reklaminis skydelis

Išvyskite: Po emocingos D. Adomaičio kalbos - amo neteko konferencijos vedėjas (Prieš mačą girtas šlaistėsi treniruotėje)Lietuvos krepšinio rinktinė pirmadienį baigė pasirodymą Kinijoje vykstančiame pasaulio čempionate, tačiau patys komandos nariai įsitikinę, kad juos šeštadienį palaužė ne tik Prancūzijos krepšininkai, bet ir prieš akivaizdų taisyklių pažeidimą mačo pabaigoje užsimerkę arbitrai.Tuomet rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis užsipuolė teisėjus bei FIBA organizacija.

Po emocingos kalbos, FIBA darbuotojai ir visi žurnalistai liko priblokšti. Štai konferencijos vedėjas dar kelias minutes kilnojo antakius.

Verta paminėti, kad konferencijos vedėjas dar prieš rungtynes su Prancūzija pasižymėjo, kuomet girtas įsiveržė į Lietuvos rinktinės treniruotę. Apie tai skaitykite čia

Primename, kad likus žaisti 30 sekundžių, Jonas Valančiūnas galėjo išlyginti rezultatą baudos metimu, tačiau jį nuo lanko numušė Rudy Gobertas.

Nors arbitrai taisyklių pažeidimo neužfiksavo ir leido komandoms tęsti rungtynes, peržiūrėjus pakartojimą akivaizdžiai pasimatė, jog prancūzas kartu su kamuoliu palietė ir lanką, kas yra draudžiama.

Klausimo apie šį epizodą po rungtynių sulaukęs Dainius Adomaitis tiesiog niršo.

„Klauskit FIBA klausimų, o ne manęs. Toks teisėjavimas antrą kartą iš eilės... Su australais žaidėme regbį, o dabar jie atėmė pergalę. Tai suknistas pokštas. Tai ne krepšinis! Kam jiems ta peržiūrų sistema? Stabdykit žaidimą, eikit peržiūrėti! Tie žmonės du mėnesius praleidžia be šeimų, negauna jokių pinigų, aukojasi dėl rinktinės, dėl komandos. Gerbkite juos!" – po pralaimėjimo vykusioje spaudos konferencijoje sakė Lietuvos rinktinės strategas, nevengęs keiksmažodžių ir iš pykčio kelis sykius net trenkęs per stalą.


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama