Reklaminis skydelis

LKL čempionatas vyks keturių ratų sistemaVilniuje vykusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) valdybos narių posėdyje buvo pritarta idėjai pirmenybes rengti keturių ratų sistema.

Tai ne pirmas kartas, kai čempionatui pasirenkama tokia sistema. Iki LKL komandų integravimo į Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionatą, reguliarusis sezonas vykdavo 4 ratų sistema, tai reiškia, kad kiekviena komanda sužaisdavo su kita komanda po 4 kartus. Pirmajame bendrame LKL ir BBL sezone LKL komandos sužaidė 2 pirmus ratus įprastai, o likusius 2 ratus jau žaidė BBL lygoje, todėl skyrėsi komandų sužaistų rungtynių skaičius.

Prieš 2012/2013 m. sezoną, buvo nutarta, kad Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos Rytas“ dėl varžybų gausos LKL namų rungtynių nežais, o galutinė reguliaraus sezono turnyrinė padėtis bus nustatyta pagal procentinę laimėtų varžybų išraišką. Ši sistema išliks.

Eurolygos ir Europos taurės turnyruose žaisiančioms ekipoms bus pritaikyta išimtis ir jos LKL čempionate varžysis dviejų ratų sistema – su kiekvienu klubu sužais po vienerias rungtynes namie ir išvykoje.

Pritarus šiai sistemai, abejojama, kad komandos, žaidžiančios keturių ratų sistema, dar norės dalyvauti Baltijos krepšinio lygos (BBL) turnyre. Buvo nutarta, kad BBL pirmenybėse galės dalyvauti tos komandos, kurios norės sužaisti daugiau rungtynių.

 

 

15min.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama