Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

J. Kazlauskas neatskleidžia, ar liks rinktinėjeAntradienį Prezidentūroje pagerbta Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė, Europos pirmenybėse iškovojusi sidabro medalius. Euforiją Lietuvoje sukėlusiai rinktinei prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė valstybinius apdovanojimus, šie prezidentei padovanojo Europos čempionato sidabro medalį.

5,9 tūkstančiai žmonių jau nusprendė tapti BasketZone.lt gerbėjais „Facebook“ tinkle. Prisijunkite ir jūs!

Rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas į Prezidentūrą atėjo su žmona ir anūkais, kurie, pasak trenerio, yra jo „didžiausi sirgaliai“.

„Negaliu jums atsakyti į šį klausimą, gal jie jau pradeda išsivažinėti – matote, dabar klubai spaudžia, pinigai dideli ir visa kita. Tikrai nežinau, nes aš iš karto likau Vilniuje, kai kas išvažiavo į Kauną, Linas Kleiza su manimi atsisveikino jau Slovėnijoje“, - į žurnalistų klausimą, kodėl Prezidentūroje tiek mažai krepšininkų, po ceremonijos atsakė J. Kazlauskas. Su Lietuvos krepšinio federacija jis yra pasirašęs ketverių metų kontraktą (iki 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių pabaigos).

Trenerio žurnalistai teiravosi apie brolius Lavrinovičius, kurie reikalingi rinktinei, o pagal įstatymus dėl teistumo negali gauti valstybinių apdovanojimų. „Žinote, kartą jie kažką padarė negero, buvo už tai nuteisti, jie jau vieną kartą atbuvo savo kaltumą ir reikėtų kažkaip su tuo baigti, bet yra mūsų šalies įstatymai, kurių privalome visi laikytis“, - situaciją komentavo J. Kazlauskas.

Treneris sakė manantis, kad ir krepšininkai tai supranta, dėl to buvo ne mažiau svarbūs rinktinėje ir nerodo pykčio ar įsižeidimo.

J. Kazlauskas tiesiai neatsakė, ar liks vadovauti rinktinei. „O mano kontraktas galiotų, sakykime, jeigu, sakykime, mes būtume grįžę po bosnių rungtynių? Kaip tada būtų? Sprendžia federacija. Bus federacijos posėdis ir bus duoti atsakymai į visus klausimus“, - apie darbo rinktinėje perspektyvas kalbėjo vyriausiasis rinktinės treneris.

J. Kazlauskas teigė, kad laiko pailsėti turės nedaug, mat laukia Kinijoje treniruojamas klubas.

 

 

Mindaugas Jackevičius | DELFI.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama