Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

D. Grybauskaitė Lietuvos rinktinę apdovanojo ordinais, o J. Valančiūną - Prezidentės medaliu (Foto)Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį įteikė valstybinius apdovanojimus Europos sidabrą Slovėnijoje iškovojusiai Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei.

5,9 tūkstančiai žmonių jau nusprendė tapti BasketZone.lt gerbėjais „Facebook“ tinkle. Prisijunkite ir jūs!

Rinktinės nariai į apdovanojimų teikimą atvyko pasipuošę kostiumais, o komandos kapitonas Robertas Javtokas atsinešė kamuolį su visų žaidėjų autografais. Į prezidentūrą iš krepšininkų atvyko tik Jonas Valančiūnas, Robertas Javtokas, Mindaugas Kuzminskas, Martynas Pocius ir Renaldas Seibutis.

Krepšininkai ir jų treneriai už Lietuvos vardo garsinimą ir nuopelnus sportui apdovanoti valstybės ordinais ir medaliais.

Prezidentė pasveikino sportininkus, įrašius dar vieną pergalę į mūsų šalies krepšinio istoriją. Šalies vadovės teigimu, krepšininkų kova aikštelėje suvienijo ir išgarsino Lietuvą, sustiprino pasididžiavimą savo šalimi.

„Visų Lietuvos žmonių vardu dėkoju Jums, kad pasiaukojamai kovėtės už Lietuvą, nepaisėte jokių sunkumų. Parodėte užgrūdintą nugalėtojų charakterį. Jūsų dėka jau aštuntą dešimtmetį nenutrūksta pergalinga Lietuvos serija Europos ir pasaulio krepšinyje. Esu tikra, kad atkaklus Jūsų žygis įkvėps mus visus kelti sau didelius tikslus, įveikti visus sunkumus ir nugalėti, kaip nugalėjote Jūs. Kaip nugali Lietuva!", - sakė Prezidentė.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas apdovanojamas ordino „Už nuopelnus Lietuvai" Didžiuoju kryžiumi, treneris Gintaras Krapikas - Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro didžiuoju kryžiumi.

Krepšinio rinktinės nariai Robertas Javtokas, Linas Kleiza, Jonas Mačiulis, Darius Maskoliūnas, Juozas Petkevičius apdovanoti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro didžiuoju kryžiumi. Tomas Delininkaitis, Mantas Kalnietis, Martynas Pocius, Renaldas Seibutis - ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi. Aidas Buzelis, Rimtautas Gudas, Mindaugas Kuzminskas, Donatas Motiejūnas, Aleksejus Peletskij, Vytenis Trumpickas - ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojami Sigitas Kavaliauskas, Linas Kunigėlis, Benas Matkevičius, Žydrūnas Vilenčikas.

Krepšininkui Jonui Valančiūnui įteiktas Prezidentės medalis. J. Valančiūnas prieš dvejus metus jau yra apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu ir pagal Valstybės apdovanojimų įstatymą kitą Lietuvos valstybės apdovanojimą gali gauti ne anksčiau kaip po trejų metų.
             
 

 

 

DELFI.ltReklama

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama