Reklaminis skydelis

Įspūdingas duetas: JAV rinktinėje G. Popovichiui talkins NBA čempionų strategasMike'ą Krzyzewskį pakeitęs ir JAV krepšinio rinktinės vyriausiojo trenerio pareigas perėmęs Greggas Popovichius kitų metų pasaulio čempionate sulauks solidaus pagalbininko.

San Antonijaus „Spurs" strategui asistento rolėje talkins „Golden State Warriors" klubą į NBA šlovės olimpą atvedęs Steve'as Kerras, praeityje žaidęs G. Popovichiaus vadovautoje ekipoje.

ESPN žurnalistas Marcas Steinas praneša, kad be S. Kerro JAV rinktinės trenerių štabe dar dirbs Domantą Sabonį Indianos „Pacers" klube treniruojantis Nate'as McMillanas ir NCAA pirmenybėse rungtyniaujančio Vilanovos universiteto strategas Jay Wrightas.

S. Kerras treneriu dirba vos penktą sezoną, tačiau per pirmuosius keturis jis pasiekė įspūdingų rezultatų. Jau pirmaisiais savo vadovavimo metais amerikietis atvedė „Warriors" į NBA sostą, o dar dusyk „kariai" turnyre triumfavo 2017 ir 2018 metais.Tituluotas yra ir G. Popovichius – „Spurs" klubą į NBA viršūnę jis atvedė net penkiskart. Sykį, 2003-aisiais, tą jis padarė savo ekipos sudėtyje turėdamas ir S. Kerrą, kurį iš viso treniravo tris sezonus.

G. Popovichius rinktinei ruošiasi vadovauti ne tik 2019-ųjų pasaulio čempionate, bet ir 2020-ųjų Tokijo olimpinėse žaidynėse. Tiesa, formaliai į planetos pirmenybes amerikiečiai dar nepateko, mat šiuo metu, kaip ir kitos pasaulio komandos, dalyvauja atrankoje. Joje vadovaujama Jeffo Van Gundy ir NBA G lygos žaidėjų pagrindu sudaryta komanda per aštuonerias rungtynes patyrė viso labo vieną pralaimėjimą bei yra per žingsnį nuo bilieto į Kiniją.


Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis