Reklaminis skydelis

D. Adomaitis pasirinko karius paskutiniam rinktinių „langui“: išplėstiniame sąraše – ir naujos pavardėsLietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis apsisprendė dėl žaidėjų, kurie atstovaus nacionalinei komandai paskutiniajame atrankos į 2019 m. pasaulio krepšinio čempionatą „lange“.Tarp atrinktų 15 žaidėjų išplėstiniame sąraše – ir trys naujokai. Tarp rinktinės kandidatų pateko Utenos „Juventus“ gretose spindintis gynėjas Dovis Bičkauskis, Panevėžio „Lietkabelio“ snaiperis Paulius Valinskas ir Italijoje dvigubo dublio statistiką renkantis „centras“ Egidijus Mockevičius.

Be jų, kvietimus į komandą gavo ir Šarūnas Vasiliauskas, Žygimantas Janavičius, Renaldas Seibutis, Adas Juškevičius, Arnas Butkevičius, Rokas Giedraitis, Edgaras Želionis, Eimantas Bendžius, Gytis Masiulis, Arnoldas Kulboka, Martinas Gebenas ir Martynas Echodas.Komandoje nėra net kelių praėjusiuose „languose“ komandai atstovavusių veteranų – Manto Kalniečio ir Jono Mačiulio. Taip joje, kaip jau tapo įprasta, trūksta ir NBA bei Eurolygos krepšininkų.

Lietuvos rinktinė paskutiniąsias dvejas rungtynes žais vasario 22 ir 25 d. Jų varžovai išvykoje bus Nyderlandų krepšininkai, o Klaipėdoje – Italijos rinktinė.

Marius Milašius | Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis