Reklaminis skydelis

Prancūzijos krepšinio žvaigždė „nurašo“ lietuvių šansus pasaulio čempionateNacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) žaidžiantis Nicolas Batumas pasidalijo savo mintimis apie vasaros pabaigoje Kinijoje startuosiantį pasaulio čempionatą.Šarlotės „Hornets“ ekipoje žaidžiantis prancūzas pareiškė padėsiantis savo komandai planetos pirmenybėse.

„Su treneriais dar nesikalbėjome, tačiau aš žaisiu. Praeitame pasaulio čempionate mes visus nustebinome, kai su jauna komanda iškovojome bronzos medalius. Dabar mes turime daugiau patirties, todėl esame pajėgesni. Labai laukiu šio čempionato“, - sakė krepšininkas.Paprašytas įvardinti rimčiausius Prancūzijos komandos varžovus, N. Batumas Lietuvos vardo neištarė.

„Manyčiau, kad pavojingiausios komandos yra JAV, Ispanija, Serbija, Graikija, Australija, taip pat šeimininkė Kinija. Tikrai niekam nebus lengva, tačiau mūsų laukia geras čempionatas. Mūsų tikslas bus pakliūti bent į aštuntuką arba penketuką“,- teigė N. Batumas.

Prancūzija, kaip ir Lietuva, atrankos varžybose per 10 žaistų rungtynių suklupo vos kartą, bei jau yra užsitikrinusi vietą pasaulio čempionate.TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis