Paieška


Apsilankyk!Reklama

Prieš dvikovą su Nyderlandais D. Adomaitis trykšta puikia nuotaika – nuveiktas geras darbas (VIDEO)Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė šiandien atvykusi į Amsterdamą, vakare surengė pirmąją treniruotę prieš penktadienį laukiančią akistatą su Nyderlandų rinktine. Po treniruotės savo mintimis pasidalino rinktinės vyr. treneris Dainius Adomaitis.„Esu patenkintas, naujokai palieka gerą įspūdį. Maksimalios pastangos, gerai dedasi informaciją į galvas, svarbu, kad išėję į aikštelę padarytų tai, apie ką kalbėjome“, – apie Dovį Bičkauskį ir Egidijų Mockevičių sakė Dainius Adomaitis.

Kalbėdamas apie neraminančius dalykus strategas išskyrė puolimą, bet tuo pačiu pridūrė, kad tai natūralus procesas.

„Dažniausiai taip būna, kad pirmose treniruotės gynyba geresnė nei puolimas. Vakar ir šiandien treniruotėse puolimas buvo geresnis. Dalis žaidėjų rungtyniavę kartu anksčiau, tai palengvina“.Pirmoji Lietuvos ir Nyderlandų rinktinių akistata baigėsi lietuvių pergale po dviejų pratęsimų – 95:93.

Pasaulio taurės atrankos rungtynes Lietuvos rinktinė baigs dvikova su Italijos rinktine, kuriai pirmose rungtynėse nusileido rezultatu 65:70. Bilietus į šią dvikovą platina bilietai.ltKrepsinionamai.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama