Reklaminis skydelis

Paaiškėjo Lietuvos rinktinės tvarkaraštis pirmajame Pasaulio čempionato etapeSu vėjeliu pasaulio čempionato atrankos varžybas įveikusios Lietuvos rinktinės Kinijoje lauks maksimalių išbandymų metas.Kobe Bryanto ištraukti planetos pirmenybių burtai lėmė, kad lietuviai jau grupės varžybose turės grumtis su prie stipriausių turnyro komandų priskiriamomis rinktinėmis – Australija ir Kanada. Be to, H grupėje, kurios mačai vyks Donguano mieste, dar varžysis ir senegaliečiai.

Pirmasis lietuvių varžovas bus Senegalo rinktine (rugpjūčio 31 d.), antrose rungtynėse lauks akistata su Kanados ekipa (rugsėjo 2 d.), o grupės kovas užbaigs dvikova su Australijos krepšininkais (rugsėjo 4 d.). Kitame etape Lietuvos rinktinė susikautų su G grupės komandomis (Jordanija, Dominikos Respublika, Prancūzija, Vokietija).

Pirmajame etape rugpjūčio 31  – rugsėjo 5 dienomis komandos žais grupėse po keturias komandas. Po dvi geriausias  rinktines pateks į antrą etapą, o likusios žais dėl 17-32 vietų.Antrajame etape rugsėjo 6 – 9 dienomis geriausios komandos susijungus į naujas keturias grupes (po 4 komandas). Šiose grupėse bus užskaitytos pergalės pasiektos pirmajame etape, o antrajame rinktinės sužais po du susitikimus. Į ketvirtfinalį pateks dvi geriausios grupės komandos. Kitos rinktinės tęs kovą dėl 9-16 vietų.

Pasaulio čempionai paaiškės Pekine rugsėjo 15 dieną.
Krepsinionamai.lt ir BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis