Reklaminis skydelis

D. Adomaitis trumpai ir aiškiai: „Tai mirtininkų grupė“ (VIDEO)Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis pripažino, kad Lietuvos rinktinės pasaulio čempionate lauks sunkūs išbandymai ir juokavo, jog varžovai savo komanda gali sudaryti vien iš NBA žaidėjų.„Teisingai yra apibūdinta, kad tai mirtininkų grupė. Visos komandos turi vieną panašumą – jos atletiškos ir fiziškos, Senegalas ne išimtis. Jie turi tokius žaidėjus kaip Diengas, N‘Douras, jie atletiški ir žaidžia aukštame lygyje.

Australija, berods, 11 žaidėjų turi NBA lygoje. Pavardės ant popieriaus tiesiog įspūdingos. Vien Beno Simmonso užtenka. Bet palaukime, kol visi pradės skelbti savo sudėtis.

Kanadiečiai sudėtį gali būti suburta vien iš NBA žaidėjų. Andrew Wigginsas ar Tristanas Thompsonas yra žaidėjai, kurie ir NBA lygoje vaidina didelį vaidmenį.

Tuo tarpu vertinant visas grupes, tai žiūrint į A ar B grupes, jos gal ir atrodo lengvesnės, bet kas iš to, kad mes vertinsime? Reikia susitelkti į savo grupę, savo priešininkus ir galvoti apie tai.

Kalbant apie pasirengimą čempionatui, tai faktas, kad mums į čempionatą reikės atvykti geros formos. Pradėsime derinti paskutinius pasiruošimo momentus. Draugiškų rungtynių bus 8 arba 9. Dar tiksliai negalime pasakyti, kiek ilgai treniruosimės Lietuvoje, bet į Kiniją vyksime anksti, gal dešimt dienų iki čempionato“, – pasakojo strategas.

Primename, jog pateko į H grupę ir pirmajame etape susikaus su Australijos, Kanados, Senegalo rinktinėmis.


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis