Reklaminis skydelis

Perspėjimas Lietuvai – Australija taikosi į aukso medaliusLietuvos vyrų krepšinio rinktinės varžove pasaulio pirmenybių „mirtininkų“ H grupėje tapusi Australija supranta, kad nuo pat čempionato pradžios turės rodyti gerą žaidimą, tačiau jau dabar kalba apie aukso medalius.Lietuva, Australija, Kanada ir Senegalas – taip keturias rinktines, kurių trys tikrai sieks medalių, į vieną grupę nubloškė burtus traukusi NBA legenda Kobe Bryantas.

„Turėsime demonstruoti savo geriausią krepšinį, jeigu norime patekti į kitą etapą. Ir tai yra gera situacija. Turime būti pasirengę nuo pat pirmų rungtynių ir itin susikoncentravę ties savo pasiruošimu turnyrui“, – oficialiai FIBA svetainei sakė australų treneris iš Latvijos Andrejus Lemanis.

Specialisto pajėgūs varžovai nė kiek nebaugina.

„Tokia pasaulio čempionato realybė – turi žaisti prieš geras komandas. Šiais laikais nėra lengvų varžovų. Grupėje susidursime su trimis skirtingo stiliaus rinktinėmis iš trijų skirtingų žemynų.

Nėra jokių abejonių – patekome į sudėtingą grupę, bet į ją galime žiūrėti dviem būdais. Galime dėl to nerimauti arba galime į ją žiūrėti kaip į galimybę. Renkuosi į tai žvelgti pozityviai. Turi nugalėti stiprias rinktines tam, kad laimėtum medalius ir mūsų nagai bus aštrūs“, – kalbėjo latvis.Jis galės surinkti labai grėsmingą ir talentingą australų rinktinę – potencialiai jos nariais gali tapti NBA žaidėjai Bennas Simmonsas, Aronas Baynesas, Patty Millsas, Joe Inglesas ir kiti.

„Kai burtai jau ištraukti, galime turėti aiškų mūsų laukiančio kelio vaizdą. Turime daryti viską, ką privalome tam, kad laimėtume aukso medalius“, – aukštai taiko A.Lemanis.

TV3.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis