Reklaminis skydelis

Smūgis Ispanijos rinktinei – pasaulio čempionate teks verstis be P. GasolioIspanijos rinktinė šių metų pasaulio krepšinio čempionate bus priversta rungtyniauti be ryškiausios pastarojo dešimtmečio savo žvaigždės.Nacionalinės ispanų komandos strategas Sergio Scariolo šalies žiniasklaidai atskleidė, kad rinktinėje tikrai nebus veterano Pau Gasolio, patyrusio stresinį pėdos lūžį.

„Pau jaučiasi prastai negalėdamas būti aikštėje. Jis negalės būti su mumis ir Kinijoje, o tai mums yra didžiulė netektis. Visgi suprantu, kad jis padarė geriausią sprendimą, nes vis dar nori žaisti. Galime jam palinkėti greitos reabilitacijos", – teigė Toronto „Raptors" trenerių štabe dirbantis italas.

P. Gasolis traumą patyrė prieš pat NBA atkrintamųjų pradžią. Milvokio „Bucks" atstovaujančiam aukštaūgiui buvo atlikta operacija, o reabilitacija po tokių traumų užtrunka bent tris mėnesius.Tiesa, S. Scariolo nemano, kad tai gali tapti P. Gasolio karjeros rinktinėje pabaiga – strategas patikino, kad Ispanijos komandai patekus į Tokijo olimpines žaidynes, veteranas bus laukiamas ir jose.

39 metų P. Gasolis šiame NBA sezone rinko prasčiausius rodiklius per savo beveik du dešimtmečius trunkančią karjerą. Sezoną San Antonijuje pradėjęs, o vėliau „Bucks" papildęs puolėjas rinko vos po 3,9 taško ir atkovojo po 4,6 kamuolio.

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis