Reklaminis skydelis

Ilgame Lietuvos rinktinės kandidatų sąraše – ir traumuoti žaidėjaiLietuvos rinktinės treneris Dainius Adomaitis atskleidė kandidatų sąrašą, kurie kviečiami į treniruočių stovyklą, pavardes.Rengtis pasaulio pirmenybėms Kinijoje pretenduoja 24 krepšininkai, tarp kurių nėra su treneriu nesutariančio Donato Motiejūno.

Verta paminėti, kad sąraše įrašyti traumuoti Jonas Mačiulis, Evaldas Kairys ir Artūras Gudaitis.

Tarp kandidatų taip pat pateko beveik visi pirmenybių atrankos varžybose svarbesnį vaidmenį atlikę žaidėjai, išskyrus Mindaugą Girdžiūną.

„Sąraše šiuo metų yra 24 pavardės, o liepos pirmomis dienomis jis sutrumpės iki 18 pavardžių, kuriuos kviesimės į stovyklą. Artūro Gudaičio situacija optimistinė, teko bendrauti su juo. Jam atliekami tyrimai, matuojama kojų raumenų jėga, lyginama su prieš tai buvusiais duomenimis. Viskas turėtų paaiškėti birželio pabaigoje. Tas jo ėjimas šešiomis savaitėmis viršijant prognozes džiugina, bet tai yra ilgas procesas, reabilitacija. Reikia palaukti.

O Jono situacija yra tokia, kad viskas gerai, tačiau ne taip gerai, kaip norėtųsi. Viskas įtemptame režime ir jeigu žaidėjai nebus pasiruošę 100 procentų, kviesime kitus", – spaudos konferencijos metu sakė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis.Sąrašas:

Mantas Kalnietis (Vilerbano ASVEL)
Lukas Lekavičius (Atėnų „Panathinaikos“)
Žygimantas Janavičius (Prienų „Skycop“)
Dovis Bičkauskis (Utenos „Juventus“)
Adas Juškevičius (Nantero 92)
Renaldas Seibutis (Saragosos „Tecnyconta“)
Marius Grigonis (Kauno „Žalgiris“)
Edgaras Ulanovas (Kauno „Žalgiris“)
Jonas Mačiulis (Atėnų AEK)
Artūras Milaknis (Kauno „Žalgiris“)
Rokas Giedraitis (Berlyno ALBA)
Arnas Butkevičius (Vilniaus „Rytas“)
Mindaugas Kuzminskas (Milano „AX Armani Exchange“)
Paulius Jankūnas (Kauno „Žalgiris“)
Eimantas Bendžius (Vilniaus „Rytas“)
Jonas Valančiūnas (Memfio „Grizzlies“)
Domantas Sabonis (Indianos „Pacers“)
Antanas Kavaliauskas (Kauno „Žalgiris“)
Artūras Gudaitis (Milano „AX Armani Exchange“)
Gytis Masiulis (Klaipėdos „Neptūnas“)
Martinas Gebenas (Utenos „Juventus“)
Martynas Echodas (Vilniaus „Rytas“)
Evaldas Kairys (Vilniaus „Rytas“)
Egidijus Mockevičius (Pezaro „Victoria Libertas“)

Jau šiandien prasidėjo prekyba bilietais į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pasiruošimo Pasaulio čempionatui rungtynes. Rugpjūčio 4 dieną Klaipėdoje, „Švyturio" arenoje, lietuviai susitiks su Suomijos rinktine, o rugpjūčio 12 dieną laukia akistata su Serbijos krepšininkais. „Žalgirio" arenoje vyksiančių „Krepšinio namų" paramos rungtynių metu surinktos lėšos bus skirtos Lietuvos krepšinio istorijos išsaugojimui ir puoselėjimui – „Krepšinio namų" statyboms.

„Šiemet sukanka 80 metų, kai Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė laimėjo savo antrąjį aukso medalį Europos vyrų krepšinio čempionate, kuris vyko 1939 metais Kauno sporto halėje. Tai buvo vienintelis toks statinys Europoje, o lietuvių pergalė paliko ryškų pėdsaką Lietuvos krepšinio istorijoje iki šių dienų. Norime pagerbti šių rungtynių dalyvius, prisiminti jų pergales ir tų laikų atmosferą. Šios rungtynės su stipria ir daug NBA žaidėjų turinčia Serbijos rinktine turės ir kilnią misiją – visos gautos pajamos bus skirtos Lietuvos krepšinio istorijos išsaugojimui – „Krepšinio namų" statyboms. Todėl „Žalgirio" arenoje apsilankę sirgaliai išvys ne tik stiprių rinktinių dvikovą, bet ir prisidės prie naujos istorijos kūrimo", – „Sostena" automobilių salone susirinkusiems žurnalistams sakė LKF generalinis sekretorius-direktorius Mindaugas Špokas.

Į pirmąją treniruočių stovyklą Palangoje lietuviai susirinks liepos 22 dieną, o pasirengimo cikle sužais 9 kontrolines rungtynes.

Pirmasis kontrolinis mačas vyks rugpjūčio 2 d. Pamplonoje, kur Lietuvos rinktinė susitiks su Ispanijos komanda. Pasiruošimo etapą lietuviai užbaigs Seule (Pietų Korėja), kur dalyvaus keturių komandų tarptautiniame turnyre. Rugpjūčio 24 dieną Lietuvos rinktinė susitiks su Pietų Korėjos ekipa, rugjūčio 25 dieną vyks susitikimas su Angolos komanda, o turnyrą lietuviai baigs rugpjūčio 27 dieną rungtynėmis su Čekijos krepšininkais.

Pirmosios rungtynės Pasaulio čempionate vyks rugsėjo 1-ą dieną su Senegalo rinktine. Susitikimas prasidės 14 val. 30 min. Lietuvos laiku (19 val. 30 min. vietos laiku). Antrosios susitikimas su Kanados rinktine vyks rugsėjo 3-ią dieną taip pat 14 val. 30 min. Lietuvos laiku (19 val. 30 min. vietos laiku), o grupės kovas rinktinė baigs rugsėjo 5-ą dieną dvikova su Australijos ekipa. Susitikimo pradžia taip pat 14 val. 30 min. Lietuvos laiku (19 val. 30 min. vietos laiku).

BasketZone.lt, Krepsinionamai.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis