Paieška


Apsilankyk!Reklama

B. Simmonsas užsitraukė nemalonė Australijoje: „Žinau, kad esi australas, bet grįžk į JAV ir lik ten“Padėti Australijos rinktinei pasaulio čempionate atsisakęs Benas Simmonsas susilaukė savo tautiečių nemalonės.Primename, kad Filadelfijos „76ers“ gynėjas pirmiausia žadėjo vykti į pasaulio čempionatą, vėliau panoro žaisti tik draugiškuose mačuose, o galiausiai pasitraukė ir iš jų.

„Benai, žinau, kad esi australas, bet grįžk į JAV ir lik ten“, – po netinkamo krepšininko elgesio su sirgaliais tėškė Australijos žurnalistas Alanas Jonesas.

Benas Simmonsas žurnalisto pyktį iššaukė po to, kai eidamas į Hillso krepšinio salę atsisakė pasirašyti autografus. Žurnalisto teigimu, jis nesustojo prie fanų pasikalbėti, nesuteikė progos nusifotografuoti.

„Jis žadėjo vykti į čempionatą vien tam, kad vėliau pasitrauktų dėl tvarkaraščio problemų. Vėliau jis pasitraukė ir iš draugiškų mačų, nors gerbėjai mokėjo šimtus dolerių, kad pamatytų jį žaidžiantį. Sidnėjuje ir Melburne jis rengė stovyklas jaunimui, tačiau ten praėjo pro keletą valandų laukusius gerbėjus nesisveikindamas ir nedalindamas autografų“, – rašė žurnalistas.

Pasaulio čempionato grupės varžybose Australija kausis su Lietuva, Senegalu ir Kanada.


BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama