Paieška


Apsilankyk!Reklama

Sukrėtimas Rusijos rinktinėje: pasaulio čempionate nežais komandos garvežys A. ŠvedasVieną po kito pasaulio krepšinio čempionato rinktinę aplankančios žaidėjų netektys neaplenkė ir Rusijos komandos.Pranešama, kad į Kiniją nevyks ryškiausių rusų žvaigždė Aleksejus Švedas. Tai paskelbė gynėjo klubas Maskvos srities „Chimki", pranešęs, jog vienas rezultatyviausių Eurolygos žaidėjų patyrė čiurnos traumą.

Dėl šios priežasties A. Švedui bus atlikta smulki operacija, po kurios jo reabilitacija turėtų trukti apie keturias savaites. Pasaulio čempionatas startuos jau po mažiau nei trijų savaičių – rugpjūčio 31-ąją.

„Net negalėjau pagalvoti apie tai, kad praleisiu pasaulio čempionatą, – cituojamas pats A. Švedas. – Man labai liūdna. Vasarą dirbau pagal individualią programą ir čiurnos skausmai pasireiškė tuomet, kai labiau ją apkraudavau. Visgi maniau, kad su laiku skausmai praeis ir galėsiu prisijungti prie rinktinės.

Deja, nesugebėjau praeiti fizinio patikrinimo – gydytojai uždraudė man treniruotis. Iš karto paskambinau treneriui Sergejui Bazarevičiui – suprantu, kad komanda labai daug iš manęs tikėjosi."

A.Švedas buvo ryškiausia Rusijos rinktinės žvaigždė per 2017-ųjų Europos čempionatą, kuriame jo komanda nužengė iki pat pusfinalio ir užėmė ketvirtąją vietą. „Chimki" snaiperis tame turnyre rinko net po 24,3 taško ir atliko po 5,9 rezultatyvaus perdavimo.
Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama