Paieška


Apsilankyk!Reklama

Apie problemas gynyboje prabilęs M. Kalnietis žėrė komplimentus N. Jokičiui: „Tai kažkoks kosmosas“ (M. Grigonio komentaras) (VIDEO)Lietuvos rinktinė ir vėl paslydo pačioje rungtynių pabaigoje. Didelę susitikimo dalį pirmavę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai ir paleido į varžovus į priekį lemiamu metu ir antrą kartą per tris dienas buvo priversti pripažinti Serbijos krepšininkų pranašumą – 91:95 (22:20, 15:25, 34:24, 20:26).Po mačo Lietuvos rinktinės kapitonas Mantas Kalnietis išskyrė kankinančias problemas gynyboje ir neslėpė nuostabos dėl Nikolos Jokičiaus talento.

„Sakyčau, kad buvo daugiau kokybės, bet padarėme labai daug klaidų gynyboje. Jie, aišku, kai kurie yra individualiai stiprūs ir sunku susitvarkyti, bet reikia padaryti išvadas. Puolimas vyko sklandžiau, bet tikrai yra daug ką taisyti. Dabar reikia sutvarkyti klaidas, kurias darėme šiandien.

Kalbant apie N. Jokičių, tai yra kosmosas. Mažai Europoje gynėjų, kurie taip skaitytų žaidimą. Jis visur įkiša tuos perdavimus. Buvo nesusikalbėjimo, bet reikia pripažinti: Jokičius – žvėriškas talentas, kažkas tokio“, – pasakojo kapitonas M. Kalnietis.

Tai buvo ir antros rungtynės, kai vienu metu aikštėje grūmėsi du lietuvių žaidėjai iš NBA – Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas.

„Jie prisijungė prie rinktinės vėliau, bet jau dabar yra didelė jėga. Žinoma, tą žaidimą dar reikės šlifuoti, manau, kad jis turėtų būti dar geresnis – trūksta automatizmo. Bet per treniruotės vaizdas geresnis, tik dar reikia tai perkelti į rungtynes“, – tkalbėjo M. Kalnietis.

Mariaus Grigonio komentaras:


BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama