Reklaminis skydelis

M. Grigonis: „Rungtynės negali būti geros, kai tiek kartų suklydom“ (VIDEO) (D. Sabonio komentaras)Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tęsdama pasiruošimą pasaulio čempionatui Kinijoje iškovo dar vieną pergalę. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai turnyre Suomijoje 88:72 (21:12, 22:23, 27:21, 18:16) nugalėjo kitą pasaulio čempionato dalyvę Rusiją.Po mačo Lietuvos rinktinės gynėjas Mariaus Grigonis teigė, kad tai nebuvo pačios geriausios rinktinės rungtynės ir jaučiasi kartėlis, kad komanda nepadarė to, ką turėjo padaryti.

„Rungtynės buvo blankios. Padarėme daug klaidų. Pasibaigus rungtynėms, nejaučiame gero jausmo. Turėjome pagavę gerą bangą, reikėjo tai išlaikyti, tačiau dėjome žingsnį atgal“, – tikino gynėjas.

Ar galima pasisemti kažką teigiamo po tokių rungtynių?

- Visgi manau, kad praėjusios rungtynės buvo geresnės. Kai padarai 20 klaidų – kaip galima sakyti, kad tai buvo geros rungtynės.

Per 40 minučių buvo 2 tobulos minutės, kai per jas pelnėte 15 taškų.

– Visi buvome užsikabinę ant geros bangos. Pajautėme, kad varžovai pradeda panikuoti, o mes perėmėme porą kamuolių, puolime įmetėme tritaškius ir dvitaškį su pražanga. Taip ir turime žaisti. Gerą gynybą seka geras puolimas.

Domanto Sabonio komentaras:BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis