Būsimųjų Lietuvos rinktinės varžovų akistatoje – užtikrinta čekų pergalė

Seule vykstančiame keturių komandų draugiškame krepšinio turnyre sužaistos antrosios rungtynės, kuriose pergalę taip pat šventė komanda iš Europos.

Čekijos rinktinė 84:65 (18:13, 26:17, 16:18, 24:17) nugalėjo Angolą ir pagal pergalių skaičių pavijo kiek anksčiau šeimininkus korėjiečius sutriuškinusius lietuvius.

Čekai pirmavo praktiškai visų rungtynių metu, o po dviejų kėlinių jau buvo susikrovę dviženklę persvarą – 44:30. Nors Angola po ilgosios pertraukos bandė sugrįžti į rungtynes, to jiems padaryti nepavyko ir Čekijos rinktinė iškovojo užtikrintą pergalę.

Abi komandos per artimiausias dienas mes iššūkį ir Lietuvos nacionalinei komandai. Su Angola lietuviai žais rytoj 11.30 val., o su čekais – antradienį 12 val.

Čekija: Ondrejus Balvinas 17 (11 atk. kam.), Jarorimas Bohačikas 16, Patrikas Auda 11.

Angola: Valdelicio Joaquimas 14, Gersonas Domingosas ir Yanickas Moreira po 10.