Paieška


Apsilankyk!Reklama

J. Valančiūnas: „Kol kas viskas pagal plana“Lietuvos rinktinė surengė treniruotę Donguano arenoje, kur nuo pirmosios rugsėjo dienos užvirs kovos pasaulio čempionate.Po treniruotės rinktinės vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas teigė, kad nuvertinti Senegalą būtų didelė klaida.

„Tai atletiška ir nenuspėjama komanda. Verta dėmesio. Negali jiems leisti daryti to, ko jie nori, nes tada bus labai daug problemų. Sakyčiau, gan pajėgi komanda. Tikrai nereikia jos nuvertinti, tai būtų didžiausia klaida. Turime ruoštis akistatai su labai stipriu varžovu. Bus labai nemenka kova, tai rodo jų pasiruošimo kreivė.

Nuvertinti varžovą - būtų didžiausia klaida. Reikia ruoštis prieš labai stiprų varžovą. Pasiruošimą jie pabaigė aukštais pasiekimais“, - pasakojo krepšininkas.

JV teigė, kad jau apsiprato Kinijoje.

„Viskas super, įsikūrėme gerai. Kol kas viskas pagal plana. Atvažiavome į panašų klimatą. Turėjome gerą turnyrą Pietų Korėjoje. Laikas pagaliau sugrįžo ir galime normaliai miegoti naktimis. Kūnai yra pasiruošę. Neturiu prie ko prikibti“, - teigė aukštaūgis.

Ką koregavote rinktinės žaidime po turnyro Seule?

- Visos draugiškos rungtynės padeda. Visada reikia kažką koreguoti. Stebime, kaip jie ginasi ir puola. Kokios jų stiprybės ir silpnybės. Viskas, kaip visada.

Ar sutinkate, kad Senegalo rinktinėje Maurice`as Ndouras yra pagrindinė grėsmė?

- Jis yra pagrindinis žaidėjas, bet negalima tik apie jį galvoti. Kaip sakiau, nenuspėjama komanda – jie meta trajakus kaip išprotėję, net aukštaūgiai. Reikia gerbti visus žaidėjus, bus reikalų.

– Kaip manote, ar sulauksite daug simpatijų iš vietinės publikos?

- Mums reikia kiekvieno žmogaus palaikymo. Bus sunku. Grupė ne iš lengvųjų, visos komandos yra galinčios iškopti į kitą etapą.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama