Pasaulio čempionato starte – Angolą nuplovusi serbų puolimo banga

Kinijoje startavusiame pasaulio krepšinio čempionate pirmieji parketą išbandė Serbijos ir Angolos žaidėjai.

Visgi Fošano arenos tribūnose susirinkę žiūrovai intrigos neišvydo – vienais pirmenybių favoritų laikomi serbai D grupės rungtynėse net 105:59 (29:20, 21:12, 28:15, 27:12) nušlavė varžovus iš Afrikos.

Serbai jau pirmajame kėlinyje užpylė varžovus tritaškių liūtimi ir susikrovė dviženklę persvarą, o antrajame ketvirtyje jų pranašumas pasiekė ir 20 taškų.

Angolai intrigos atkurti nepavyko ir po pertraukos, o įspūdingai finišavę serbai varžovus nušlavė kone pusšimčio taškų skirtumu.

Serbai šiose rungtynėse vertėsi be smulkią traumą patyrusio Nemanjos Bjelicos.

D grupėje taip pat rungtyniauja Italija ir Filipinai.

Angola: Carlosas Moraisas 15 (3/6 trit.), Leonelis Paulo 10, Yanickas Moreira 8.

Serbija: Bogdanas Bogdanovičius 24 (5/7 trit.), Nikola Milutinovas ir Nikola Jokičius po 14 (3/3 trit., 6 rez. perd.) Bobanas Marjanovičius 12 (10 atk. kam., 5 kld.).